O firmie

Firma Auto Części Lipiec zajmuje się dystrybucją części do samochodów europejskich i azjatyckich.

Auto Części Lipiec

 

Sklep motoryzacyjny w Zielonej Górze, Głogowie i Sławie

Istniejemy na rynku już od 1993 roku. Od samego początku działalności stawiamy na fachowość i solidność obsługi. Dzięki temu udało nam się zbudować szeroką ofertę produktową, w której nasi Klienci mogą znaleźć: akumulatory, oleje silnikowe, wycieraczki samochodowe, żarówki samochodowe, klocki hamulcowe.

Doskonałe zaopatrzenie w Głogowie

Poprzez współpracę z wieloma hurtowniami, dystrybutorami oraz producentami części i akcesoriów motoryzacyjnych bardzo rozwinęliśmy ofertę artykułów motoryzacyjnych różnych marek. W sklepie motoryzacyjnym w Głogowie posiadamy stały dostęp do ponad 300 000 produktów, wszystkie wyłącznie wiodących marek. Zamówienia indywidualne części do samochodów zarówno osobowych jak i ciężarowych realizujemy w błyskawicznym tempie, zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo.

Bogata oferta części w Zielonej Górze

Dla klientów, dla których Głogów „nie po drodze”, otworzyliśmy sklep motoryzacyjny w Zielonej Górze. Oferta tutaj jest równie szeroka i konkurencyjna cenowo. Kierujemy ją nie tylko do klientów indywidualnych, ale też i do warsztatów naprawczych. Gwarantujemy stałą współpracę i atrakcyjny system rabatowy oraz przydatne narzędzia do pracy.

Sklep motoryzacyjny Zielona Góra »

Fachowe doradztwo w Sławie

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu motoryzacyjnego w Sławie, gdzie każdy klient otrzyma profesjonalną pomoc w doborze właściwej części. Stąd każdy klient wyjedzie zadowolony. Zapewniamy, że nasza oferta jest niezwykle szeroka i atrakcyjna. Proponujemy korzystne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień indywidualnych do samochodów osobowych i ciężarowych.

Sklep motoryzacyjny Sława »

Dzielimy się doświadczeniem

Istniejąc na rynku ponad 27 lat udało nam się doskonale poznać rynek części samochodowych i potrzeby klientów. Swoją wiedzę staramy się przekazywać, oferując pomoc i doradztwo przy doborze właściwych produktów. Wiemy, że Klienci oczekują od nas możliwości zakupu niezawodnych części najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. U nas znajdą zarówno oryginalne produkty jak i ich tańsze zamienniki o porównywalnej jakości. Od nas każdy wychodzi zadowolony.

Przejdź do galerii »

Doskonała lokalizacja, by być bliżej klienta

Doskonała lokalizacja to jeden z naszych największych atutów! Nasze sklepy samochodowe znajdują w miejscach z bardzo dogodnym dojazdem, w pobliżu ważnych dróg wojewódzkich. Łatwo do nas dojechać zarówno z okolic Zielonej Góry, Głogowa czy Sławy jak i pobliskich miejscowości.

Sprawdź dojazd »